5 wrz 2011

Jesień z Alexandrem


Połączenie czerni i bieli wróciło na wybiegi. Z resztą nigdy z nich chyba na dobre nie zeszło. W każdym razie, zaczęło być o nim ostatnim czasy głośno, a czerń i biel ogłoszono jednym z najgorętszych trendów na przyszły sezon. Nie ma się czemu dziwić, bo jest ono bardzo uniwersalne. Co prawda nie jestem fanką tych dwóch kolorów razem i rzadko je ze sobą łączę, ale na pokazach cieszą oko. Jeden z najbardziej wpływowych domów mody od czasu samobójstwa Lee -Alexander McQueen - także nie pominął czerni i bieli w najnowszej kolekcji. Niestety, muszę się zgodzić z narastającymi głosami mówiącymi o tym, że pokazy tej marki już nie ekscytują widza. Oczywiście sylwetka modelki wykreowana przez Alexandra pozostała, a wraz z nią niewiarygodnie wysokie obcasy, akcenty futurystyczne. Widzę w tym dużo McQueena, ale go nie czuję. Nie wiem, czy to zabrzmiało logicznie. Sarah Burton ciągle stara się dowieść, że był/jest jej mentorem, ale to zwyczajnie nie jest już to samo. 

Kończąc ten pełen narzekań wywód, prezentuję Wam moje ulubione zestawy z jesienno-zimowej kolekcji. Są świeże, zachwycają precyzją wykonania i wielością detali. A w butach z dwóch pierwszych kolażów zakochałam się od pierwszego wejrzenia!

A tak prezentuje się kampania reklamowa, którą możecie oglądać od tego miesiąca w magazynach.

5 komentarzy:

 1. Nawet jeśli nie lubi się marki, nie można jej nie podziwiać - zawsze czuję wielki szacunek dla rzeczy od MQ, są takie... takie pełne sztuki,o.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sarah burton did a great job with this collection
  nothing compares to McQueen, but she produces a nice collection as well
  nice post, love the ads :)

  http://bobbieaustinscloset.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Można się zainspirować:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bo to prawdziwa sztuka , a nawet bez jej prawidłowego właściciela .
  WWW.miwj.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Hi thеrе, all is gοing sound here and οfcоuгѕe
  evеry onе is sharing dаta, that's genuinely fine, keep up writing.

  Look into my blog post ... herbs to cure herpes

  OdpowiedzUsuń

5 komentarzy